17 Yeniden Film izle

17 Yeniden Turkce Dublaj Film izle, 17 yeniden filimi izle, genclik duygusal on yedi yeniden film izle

Alternatif : 17 Yeniden Film izle

Video uygunsuz reklam barındırdıgı icin kaldırılmıstır.

Yıl 1989, lise son sınıf talebesi Mike O’Donnell(Zac Efron) okulun popüler simalarındandır. Basket takımının kare ası ve yıldızı olan Mike, geleceğini garantilemiş hissetmektedir.

Üniversite bursu ve ışıltılı bir kariyer avucunun içinde gibidir. Ama o kendisine biçilen bu kaderi reddetmeye karar verir: Her şeyi elinin tersiyle itecek, bebek beklediğini yeni öğrendiği kız arkadaşı Scarlet(Allison Miller) ile aynı yastığa baş koyacaktır! Yaklaşık yirmi yıl sonra, Mike’ın şaşalı günleri kesinlikle geride kalmıştır.

Scarlet’la evliliği bitmek üzeridir, ilişkileri paramparçadır, kariyeri mahfolmuştur, işteki terfi onu es geçmiştir. Hiçbiri yetmezmiş gibi bir de ergenlik çağındaki oğlu onun bir zavallı olduğunu düşünmektedir ve daha da kötüsü lisede bir inekken sonradan teknoloji milyarderi olan en iyi arkadaşı Ned’in(Tyler Steelman) yanında yaşamaya mecbur kalmıştır. Ama Mike’a ikinci bir şans verilir ve mucizevi bir şekilde 17 yaşına geri döner. Mike’ın görünümü belki 17 yaşında gibidir, ama 30 küsur yaşındaki tavırları 2009 yılının son sınıf öğrencileri arasında hiç de havalı olmaz. Mike en iyi yıllarını yeniden yakalamaya çabalarken başına gelmiş en iyi şeyleri kaybetme riskiyle karşı karşıyadır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.