Efsane Dörtlü Dövüş filmi izle

Efsane Dörtlü Filmi Türkçe izle

Efsane Dörtlü Film Konusu :

Efsane Dörtlü filminin ilk yapımı Hong Kong ve Çin’de tamamlanmıştır. Film için harcanan bütçe toplamda 12 Milyon Dolar civarındadır ve 12 Temmuz 2012 tarihinde Hong Kong sinemalarında gösterime girdiği hafta birinci sıraya oturmayı başarmıştır.

Efsane Dörtlü filminin içerisinde barındırılan aksiyon, suç ve fantastik ögeler ile donatılmıştır. Çinli ünlü iki yönetmen olan Gordon Chan ve Janet Chun’ın koltukta oturdukları filmin başrol oyuncuları ise Chao Deng, Yifei Liu, Ronald Cheng ve Anthony Wong Chau-Sang gibi isimlerdir. 5.8 değerindeki İMDB puanı ile ortalama bir puana sahip olan Efsane Dörtlü filmini uzak doğu filmlerinden hoşlananlar mutlaka izlemelidir.
İmparatorluk tarafından esrarengiz ve çözülemeyen olayların peşinden gitmeleri için görevlendirilen dört zorlu dedektifin hikayesine yakından bakıyoruz. Dedektifler olayları çözmeye çalışırken, diğer yandan karşılarına çıkan engeller ile birlikte aksiyon dolu sahneleri dolu-dolu yaşatıyor. Dedektiflerin atandıkları bu zorlu görevler mutlaka başarılı şekilde bitirilmelidir.

2106
Yorumlar

TAVSİYE FİLMLER