Karate Kid

sohbetleyiz.com sohbet muhabbet eglence

Karate Kid


Karate kid izle, karate kid türkçe izle, karateci cocuk türkçe izle, the karate kid filmi izle, jackie chan karate kid izle, karate kid türkçe duplaj film

Filmin Konusu

Karateci Çocuk – The Karate Kid filminde Jackie Chan başrolde oynamakta. Dre Parker 12 yaşında bir çocuktur ve Amerikanın Detroit şehrinde güzel bir hayat yaşamaktadır. Annesinin işleri çıkmış ve bu yüzden de Çin’e gitmek zorunda kalmıştır. Orada yeni bir hayat ve yeni bir ortama alışmaya çalışmaktadır. Mei Ying gittiği okuldaki güzel bir kızdır ve ona aşık olur. İkiside birbirine karşı bu hissi taşımaktadır. Fakat farklı kültürden olmaları sebebiyle bu iş biraz zor gibi durmaktadır. Birde okulda Chang isimli karateci bir çocuk vardır ve Dre’nin başına musallat olur. Bir gün Kung-fu ustası bir adam olan Mr. Han ile tanışmış ve kendisine bu dövüş sanatını öğretmesini ister. Bakalım bundan sonra ne olacaktır bu güzel yapımı kesinlikle izleyin.

sohbetleyiz.com sohbet muhabbet eglence

Bunlarıda izle...

2 Responses

  1. admin dedi ki:

    cocuklar severek macera ve aksiyon film serverlerin de beyenecegiz güzel bir karate filmi iyi seyirler.

  2. admin dedi ki:

    Work causes a single mother to move to China with her young son; in his new home, the boy embraces kung fu, taught to him by a master.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.