Kartal Gölgesi Bruce Lee Eagles Shadow Filmi izle

Kartal-Gölgesi Jackie Chan “eagles shadow”

Türkçe Dublaj Karete Filmi izle

kartal-golgesi-ceki-cen

kartal-gölgesi

jackie chan ilk filmlerinden birtanesi türkçe adı kartal gölgesi orjinal adı eagles shadow olan filmi türkçe dublaj full hd olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

80′li yılların efsane dövüş filmlerinden bir tanesi olan, kartalın gölgesi o yıllarda video kaset dükkanlarından en fazla kiralanan filmlerden bir tanesi olması, bu filmin ne kadar kaliteli, ne kadar başarılı ve o kadar çok sevilen bir yapım olduğunun göstergesidir.Fullcontact ve kungfu tarzı dövüş sahnelerinin yanında jacki’nin muziplikleri hocası ile girmiş olduğu neşeli diyaloglar,dövüşü öğrenme açısından kedinin yılana saldırdığı sahnede kedinin yapmış olduğu hareketleri ezberlemesi zekası ile yeteneklerini birleştirince ortaya çıkarmış olduğu dövüş tekniği lokantayı bir birine katması ve filmin unutulmaz o final sahnesi kesinlikle bu kült yapımın özetidir.

You may also like...

3 Responses

  1. zeki dedi ki:

    Harika her gün bu filmi izliyorum.

  2. sadik aydogan dedi ki:

    Kartal Gölgesi Türkçe dublaj film izle

  1. Ekim 29, 2016

    […] Bruce Lee‘nin ustası olarak da görülen usta Ip Man‘ın hayatına odaklanan filmde Kung Fu savunma tekniği WingChun’un olarak adlandırılan 200 yıllık tarihe ışık tutmaktadır. Usta Ip man tarafından ortaya çıkarılan savunma teknikleri rakibe hiç darbe şansı vermeden yenmeyi hedeflemektedir. Oldukça özel bir yapımda sizlere filmi izlimenizi önererek  iyi seyirler diler. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.