Kungfu Panda 2 Türkçe Duplaj filmi izle

Kungfu Panda 2 Türkçe Duplaj filmi izle

kungfu-panda-2-turkce-duplaj-izle
kungfu

10 Haziran 2011’de gösterime giren kungfu panda 2 imdb’den 7.3/10 puan kopardı. 91 dakika sürecek olan kungfu panda 2 filminde yönetmenliği jennifer yuh üstlenirken, seslendirmesinide Angelina Jolie , Jackie Chan , Gary Oldman gibi isimler yaptı. Durdurulması güç bir silah ile karşı karşıya olan kungfu panda‘ya po yetişecek ve esrarengiz güçleri ile çılgın 5’liye karşı savaşacaktır.

Aile filmleri arasında en iyilerden biri olarak gösterilen Kung Fu Panda serisinin 2. filmi 10 Haziran 2011 tarihinde Türkiye’de vizyona girmiş ve Jennifer Yuh Nelson tarafından yönetilmiştir. Orijinal dildeki seslendirmelerde Jack Black, Angelina Jolie ve Jackie Chan gibi isimlerin yer aldığı 7,3 IMDB puanına sahip Aksiyon, Macera türdeki film 665 Milyon Dolarlık hasılata sahip ve 1 saat 31 dakikalık seyir keyfi sunuyor.

Ejderha Savaşçısı hikayenin

başlangıcında beklediği hedefe ulaşmış ve Kung Fu ustaları arasında yer edinmiştir. Engerek, Maymun, Turna, Mantis ve Kaplan ile birlikte Barış Vadisini korumaya başlamıştır. Fakat sevimli Kung Fu Panda’mızın mutlu mesut ilerleyen hayatı Çin’i ele geçirme planları yapan çok tehlikeli bir düşman tarafından bozulmak üzeredir. Po ve Ekibi şimdi bütün Çin’i alt üst ederek bu tehlikeli düşmanın harekete geçmesini engellemek zorundadır…

3 thoughts on “Kungfu Panda 2 Türkçe Duplaj filmi izle

  1. Pingback: Kücük asker izle - Karete Filmleri izle
  2. Pingback: Siu Tai Gik - Karete Filmleri izle
  3. Pingback: Ejder Yürek film izle - Ejder Yürek Türkçe Dublaj HD Film izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.